Повний каталог мікрофінансових організацій (МФО) України

В Україні пропонує свої послуги кілька сотень мікрокредитних компаній, сьогодні цей список збільшується, тому потрібно знати, які компанії варто обирати та за якими критеріями. Людина, яка вирішила взяти кредит, повинна знати відмінності МФО від банку, а також основні переваги та недоліки мікрокредитних організацій України.

Які МФО України потрапили до цього списку

До списку МФО України потрапили найкращі компанії, які пропонують вигідні тарифи та лояльні умови щодо кредитування. До списку входять відомі всім компанії як:
  • AlexCredit;

  • ШвидкоГроші;

  • Rocketmoney;

  • Moneyveo;

  • Cly;

  • Ccloan.

Каталог має кілька різних списків, куди входять компанії: за замовчуванням, за рейтингом, за сумою, за терміном, за ставкою та зі 100% схваленням. Користувач самостійно може вибрати для себе відповідний варіант та вирішити будь-яке фінансове питання максимально швидко та вигідно.

Як вибрати відповідне МФО зі списку

Щоб вибрати відповідне МФО зі списку, необхідно знати кілька критеріїв, на які потрібно звернути увагу, а саме:
  • Термін та сума позики. Мікрокредитні компанії не видають позику на тривалий період, тому важливо вибирати ті умови, які підійдуть особисто позичальнику, наприклад, кредит на суму в 10 000 гривень і на період до 15 днів.

  • Процентна ставка. МФО часто пропонують позику під 0% новим клієнтам, тому варто шукати компанії, які мають низьку ставку або бонуси для позичальників.

  • Вимоги. Ніхто не хоче збирати пакети документів та доводити платоспроможність, тому основним критерієм у виборі відповідної МФО будуть вимоги до позичальника.

Завдяки критеріям вибір підходящої кредитної організації пройде простіше і швидше, адже людина вже знатиме, що їй потрібно.

Чим відрізняється МФО від банку

Відмінностей МФО від банку досить багато, варто визнати, що це кардинально різні організації, які надають фінансові послуги. Якщо банки видають кредити великі суми і тривалий термін з вимогами зібрати пакети документів, то МФО видають кредити невеликі терміни, на мінімальні суми, але своє чергу не вимагають і багато документів. Відсоткова ставка та ставлення до позичальників теж відрізняється. Наприклад, МФО пропонують позики під 0%, а банки хоч і мають пільгові періоди, але відсотки дуже великі. Щодо відношення до позичальників, теж є відмінності. Банки не довіряють користувачам, хочуть, щоб клієнти доводили наявність майна, застави та наводили поручителів. МФО навпаки, не вимагають нічого і лояльно ставляться навіть до студентів, пенсіонерів і людей з поганою кредитною історією, видаючи позики з високою ймовірністю схвалення.

Чи законні МФО на території України

МФО в Україні працюють цілком законно, це підтверджують норми цивільного права, а також закони про захист прав споживачів, закон “Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг” та закон “Про електронну комерцію”. Нещодавно також були внесені правки до закону "Про споживче кредитування", який став поширюватися і на мікрокредитні компанії. Законність роботи кожної кредитної організації можна перевірити особисто. Практично всі компанії на своїх сайтах у розділі “Про компанію” надають повний перелік офіційних документів, сертифікатів та довідок щодо своєї законної роботи.

Часті питання про онлайн-кредити

Люди, які ще не брали онлайн-кредит, часто запитують:
  • Що потрібно для отримання грошей на картку? Щоб отримати гроші на картку, користувачеві необхідно пройти реєстрацію на сайті МФО, прив'язати банківську картку до особистого кабінету та після перевірки заявки на кредит, гроші будуть автоматично перераховані на картку.

  • Через скільки я отримаю гроші? Гроші на картку приходять одразу, як тільки заявку на кредит буде перевірено. Зазвичай процедура перевірки займає не більше 5 хвилин.

  • Які документи потрібні для онлайн-кредиту? Щоб оформити онлайн-кредит, людині потрібно мати паспорт громадянина України, код платника податків та особисту банківську картку, на яку будуть перераховані кошти. Важливо, що на момент подання документів, позичальник має бути повнолітнім.

  • Скільки часу триває процедура онлайн-кредитування? Процедура оформлення онлайн кредиту займає не більше 15 хвилин. Щоб пройти реєстрацію та прив'язати карту – 10 хвилин, а для перевірки та нарахування 5 хвилин.

Можна побачити, що кредитні організації пропонують лояльні відносини, не вимагаючи багато документів від користувача, а також швидкого обслуговування, завдяки якому гроші нараховуються на картку без тривалих очікувань.

Плюси та мінуси кредитування у мікрофінансових компаніях

З основних переваг мікрофінансових компаній можна назвати:
  • мінімум вимог до позичальників, адже для отримання кредиту достатньо мати основні документи та банківську картку;

  • швидке оформлення, яке від сили займає 15 хвилин;

  • лояльне ставлення, яке дозволяє оформити кредит із високою ймовірністю схвалення;

  • онлайн-оформлення, що дозволяє подати заявку і отримати гроші навіть не виходячи з дому;

  • мінімальну відсоткову ставку, і навіть ставку під 0% нових позичальників.

Недоліки в мікрокредитних організаціях також є, серед них:
  • іноді завищені відсотки за кредитами, якщо сума більша, а період кредиту дуже короткий;

  • маленька сума видачі кредиту та короткий термін, тому деяким клієнтам не вистачає позики, щоб вирішити фінансове питання;

  • великі штрафи при несвоєчасному повернення кредиту.

Можна побачити, що мінусів у МФО набагато менше, ніж плюсів. Недоліки не суттєві, адже людина може взяти кілька позик поспіль і вирішити фінансове питання, знайти компанію з мінімальною ставкою, а щоб уникнути великих штрафів, просто не допускати прострочень і вносити оплату вчасно.

Які найновіші МФО України

Найновішими МФО України вважаються ті, що відкрилися зовсім недавно та мають вигідні пропозиції для клієнтів. Серед нових компаній в Україні можна виділити:
  • Экспресс Гроші;

  • MyCredit;

  • Money4You;

  • Moneyveo;

  • Rocketmoney.

Оскільки компанії почали пропонувати свої послуги нещодавно, вони хочуть знайти нових та постійних клієнтів, тому часто пропонують дуже вигідні умови, низькі відсоткові ставки, а також лояльне ставлення. У таких організаціях можна легко отримати схвалення і отримати необхідну суму на будь-які потреби за короткий час.

Яку суму мені можуть дати у МФО

Мікрокредитні компанії можуть видати суму від 100 до 15 тисяч гривень. Серед організацій є винятки, які можуть запропонувати позику на суму навіть до 50 000 гривень. Найважливіше, що МФО пропонують кошти на індивідуальні запити користувачів і будь-які потреби. Так позичальник може самостійно вибрати, брати йому суму 1 520 гривень або 5 000 гривень. Гроші можна отримати на будь-які потреби, це може бути:
  • оплата навчання;

  • купівля техніки;

  • бронювання відпочинку;

  • медичні послуги.

Мікрокредитні компанії не вимагатимуть звітності за коштами адже вони довіряють позичальникам та їх головним завданням є допомогти з фінансами, надавши вигідні умови та тарифи.

Кращі позички онлайн в Україні

Щоб оформити найкращу позику онлайн в Україні, буде достатньо звернутися до сервісу LoanExpert, адже саме в ньому можна знайти повний каталог мікрофінансових компаній України та оформити кредит на індивідуальних умовах. Завдяки сервісу, позичальник може бути впевнений за те, що обране ним МФО працює офіційно, має всі документи, а також запропонує найкращі умови. Позичальнику достатньо буде зайти на сервіс, визначиться із сумою позики та вибрати запропоновані у списку варіанти. Процедура допоможе безкоштовно знайти ідеальну компанію для кредитування за лічені секунди та надалі оформити кредит швидко та на вигідних умовах.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины ГороD - Информационно развлекательный портал Харькова DMCA.com Protection Status