Як отримати кредит

ЛоанЕксперт – автоматизований сервіс-вітрина кредитних оферів. Не є офертою або експертним сайтом з порадами. Сервіс складає рейтинг кращих МФО в Україні, пропонуючи користувачам вибір між топовими організаціями, що надають мікропозики.

Сервіс пропонує знайти ідеального кредитора, надаючи про нього інформацію про умови кредитування, контактних даних, відгуках позичальників і багато іншого. Завдяки LoanExpert кожен зможе заощадити свій час і гроші, вирішити фінансове питання без зайвих вимог і суєти.

Загальні умови кредитування

Loanexpert не займається наданням фінансових послуг. Користувачі сервісу мають можливість знайти підходящого кредитора і отримати позику:

 • на суму від 100 до 15 000 гривень;
 • надаючи лише основні документи;
 • під процентну ставку в 0% при першому зверненні;
 • на період до 30-ти днів з можливістю пролонгації.

Взаємини між кредитором і позичальником регулюються наступними статтями закону: ст. 5, 6, 7, 8, Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» ст. 1054-1057 Цивільного кодексу України.

Всі представлені компанії на loanexpert.net.ua видають кредити на підставі офіційного договору.

Переваги сервісу

Лоан Експерт надає послуги з підбору та порівняно кредитних пропозицій, він має такі переваги як:

 • Швидке обслуговування. Відвідавши сайт сервісу, користувач зможе знайти для себе ідеальний варіант для оформлення кредиту, процес пошуку не займе і 5-ти хвилин.
 • Безкоштовні послуги. Компанія надає безкоштовні послуги для користувачів, тому знайшовши підходящу МФО, платити за пошуки не доведеться.
 • Відомості про офіційних компаніях. Компанія надає повну інформацію про МФО, сюди входять дані не тільки про умови кредитування, а й контактна інформація, і відгуки справжніх позичальників.
 • Кращі пропозиції на кредитному ринку. У своєму каталозі, сервіс має тільки вигідні пропозиції, тому вибравши одну з компаній, можна не тільки заощадити час, але і гроші.

Такі переваги дають можливість клієнту знайти кращу компанію з кредитування, подати заявку без зайвих документів і отримати найвигідніший кредит за лічені хвилини.

Як оформити кредит в Loanexpert

Щоб оформити кредит в сервісі, необхідно пройти кілька простих кроків:

 1. заповнити анкету на сайті;
 2. підтвердити пошту;
 3. вибрати відповідний для вас займ за умовами;
 4. перейти на сайт компанії і заповнити анкету на кредит;
 5. після отримання кредиту не забути вчасно його погасити.

Пошуки кредитної організації, а також саме оформлення кредиту не займе багато часу. Якщо пошуки і подача заявки займає 10 хвилин, перевірка документів – 5, то перерахування грошей на карту відбувається миттєво.

При подачі заявки, користувачеві потрібно бути старше 18-ти років, мати доступ в Інтернет, а з документів:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • банківську карту для отримання грошей.

Лояльне ставлення сервісу та МФО, дозволяють не надавати додаткові папери, довідку про доходи або ж документи з роботи.

Як погасити позику на сайті

Погасити кредит на сайті сервісу неможливо. Користувачеві потрібно зайти на сайт мікрокредитної компанії, в якій він брав позику і вибрати зручний варіант оплати:

 • Через термінал. Досить знайти найближчий термінал, вказати реквізити компанії, внести оплату готівкою і отримати чек.
 • В особистому кабінеті. Увійти в акаунт, ввести суму оплати і погасити кредит через вже прив’язану карту на сайті.
 • На касі банку. Відвідати банк, на касі повідомити реквізити організації, оплатити кредит картою або готівкою і отримати квитанцію.

Клієнт може вибрати варіант оплати на свій розсуд, важливо лише вносити кошти своєчасно, не допускаючи прострочень.

Як відстрочити платіж

Коли позику вже потрібно виплачувати, але фінансові труднощі не дають цього зробити, важливо не панікувати і звернутися в кредитну організацію за допомогою. Щоб відстрочити платіж, користувач може оформити послугу пролонгації. Вона допоможе продовжити період кредитування, користувачеві потрібно лише:

 • оплатити потрібний період кредитування сумою щоденної процентної ставки;
 • користуватися позикою і не думати про прострочення і борг;
 • оплатити тіло кредиту в кінці періоду фінансування.

Такий варіант дозволить продовжити термін кредитування, а й уникнути можливої ​​прострочення, боргу або штрафних санкцій.

Якщо я не встиг погасити кредит вчасно

Якщо немає можливості погасити кредит, важливо відразу звернеться за допомогою в кредитну організацію і оформити послугу пролонгації. Якщо ж ситуація виходить з під контролю, користувачеві потрібно оформити кредитні канікули або реструктуризацію. МФО дозволяють також оформити перекредитування – взяти повторний займ і погасити попередній. Для того, щоб це зробити, користувачеві потрібно мати:

 • код ІПН;
 • банківську карту;
 • паспорт.

Всі документи ідентичні з тими, які потрібно надавати при первинному кредитуванні. Деякі компанії можуть потребувати довідку з роботи або про платоспроможність, але цього практично не буває. Досить буде надати документи і отримати позику для погашення минулого.

Фінансові поради

Перед оформленням кредиту, людині важливо проаналізувати свої фінансові можливості, а також розуміти всю відповідальність даної процедури. Щоб отримати позику та сплатити його без допущених боргів і штрафів, важливо:

 • читати умови кредитування при виборі МФО;
 • заповнювати заявку на кредит без пропусків;
 • уважно читати договір щодо позики;
 • не допускати прострочень, а в разі боргу – оформити пролонгацію.

Поради допоможуть отримати позику з урахуванням всіх важливих аспектів, які повинен знати кожен чоловік, який вирішив оформити кредит.

Часті запитання

🎁 Чому варто взяти кредит онлайн в Лоан Експерт?

Позику в сервісі варто взяти через прозорість послуг, що надаються, швидкості пошуку відповідного кредитора, а також найвигіднішими пропозиціями на ринку. Клієнт зможе знайти ідеальну мікрокредитну компанію з вигідними тарифами та лояльними умовами, а також заощадити час на пошуках підходящої МФО.

💰 Як отримати онлайн кредит на карту ЛоанЕксперт?

Отримати кредит можна вибравши бажану суму, вказавши контактну інформацію і підібравши один з представлених МФО. Після вибору компанії, користувачеві залишається лише подати заявку на розгляд і отримати позику на потрібну суму.

💳 Як подати заявку на кредит онлайн?

Заявка на кредит подається в онлайн-режимі, користувачеві потрібно лише вказати в ній паспортні та контактні дані, уважно перевірити зазначену інформацію і відправити на перевірку. Після того, як заявка буде перевірена, позичальникові залишається лише чекати рішення і гроші на карту.

🏦Як погасити кредит?

Оплата позики відбувається кількома різними способами, користувач може обрати один з варіантів:

 • в особистому акаунті;
 • через термінал самообслуговування;
 • на касі банку.

Вибравши варіант оплати, достатньо слідувати інструкції і погасити позику швидким і зручним способом.

 

💵 Хто може взяти кредит на карту?

Кредит на карту може отримати будь-який повнолітній громадянин України. Крім середньостатистичної людини зі стабільним доходом і високою зарплатою, кредит можуть отримати навіть: студенти, пенсіонери, батьки в декреті, тимчасово безробітні.

✅ Які обов'язкові вимоги до позичальників?

Клієнт обов’язково повинен бути старше 18-ти років, мати основні документи як: паспорт, код ІПН та карту банку, а також мати доступ в Інтернет. Після отримання позики, від клієнта обов’язковим буде вносити своєчасно оплату і не допускати прострочень.

🎯 Чи можу я взяти позику, якщо у мене є не погашені позики від інших кредиторів?

Не всі компанії дозволяють брати кредит при активному попередньому позику, але є і ті організації, які дозволяють оформити позику таким чином. Відмова МФО від повторної позики логічна, адже компанії не хочуть, щоб клієнт ризикував своїм фінансовим становищем і не міг оплатити кілька кредитів поспіль.

 

✌️ Чи можу я взяти більше однієї позики в системі Loan Expert?

Подати заявку в кілька організацій для того, щоб збільшити свої шанси на схвалення – можна. У випадку з оформленням більше однієї позики, тут користувач швидше за все отримає відмову. Краще оплатити повністю один кредит і оформляти після цього наступний.

📞 Як дізнатися, видадуть мені позику чи ні?

Щоб дізнатися цю інформацію, користувачеві достатньо зібрати потрібні документи, заповнити заявку і подати її на розгляд. Працівник організації або автоматична система перевірять кредитну історію кредиту і нададуть результат перевірки у вигляді схвалення або відмови.

🏢 В якому населеному пункті можна взяти позику?

Сервіс працює в онлайн-режимі, тому займ можна взяти в будь-якому регіоні країни. Не важливо, буде це велике місто або селище, при наявності Інтернету, клієнт зможе подати заявку з будь-якого населеного пункту і в будь-який час доби.

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины ГороD - Информационно развлекательный портал Харькова DMCA.com Protection Status