Про нас

LoanExpert – це автоматизований сервіс, який почав роботу з 2018 року і надає користувачам безкоштовні послуги з підбору і порівнянню кредитних організацій. Сервіс працює для поліпшення кредитного ринку в Україні, маючи прозорий рейтинг компаній і надаючи користувачам можливість вибирати кращі з кращих.

LoanExpert дозволяє знайти офіційно зареєстровані мікрокредитні організації і банки, а також отримати унікальну інформацію з ведення бюджету та управління фінансів, яка представлена ​​в блозі сервісу.

Автор проекту LoanExpert

Михайло Почекай є автором проекту по мікрокредитним організаціям LoanExpert, його вища освіта, а також кар’єра пов’язані з фінансовим напрямком. Він має досвід роботи в таких компаніях як:

  • SDG Trade – брокер на ринках NYSE. NASDAQ. AMEX
  • ШвидкоГроші – лідер українського ринку моментального кредитування
  • MyWallet – fintech-компанія в сфері мікрокредитування
  • SOS Credit – міжнародна мікрокредитна fintech-компанія, одна з перших на ринку України.

На сьогоднішній день він не тільки розвиває проект, але і є спікером на фінансових і маркетингових заходах, а також запрошеним експертом в популярних YouTube-блогах.

Участь в конференціях

  • 27 листопада відбулася конференція Української асоціації Фінтех і інноваційних комунікацій під назвою «Digital Lending», де Михайло Почекай брав участь у панельній дискусії «Marketing + Strategy». Учасники конференції ділилися своїм досвідом і секретами про державне регулювання, роботі під час Covid, направлених трансформації онлайн кредитування і інше.

  • З 20 жовтня по 15 листопада 2020 року проходив перший етап конкурсу «PaySpace Magazine Awards 2020». Перша премія відбулася в 2016 році, її організовує онлайн-журнал PaySpace Magazine, його мета – визначити лідерів на ринку, що буде гарантувати споживачам якість послуг, що надаються. З 16 листопада по 31 грудня 2020 року проходив другий етап конкурсу, в якому було онлайн-голосування. 11 лютого 2021 року були підведені підсумки конкурсу, де щорічну премію отримали лідери з більш ніж 20-ти номінацій. Михайло виступав в номінації «Експерт року в сфері FinTech», де з 20-ти, зайняв 6-е місце і набрав 5,33% голосів. Підсумки конкурсу за посиланням.

Крім участі в конференціях, LoanExpert в YouTube має відео в відомому блозі, куди запросили Михайла у вигляді експерта.

Ми в YouTube

Михайло Почекай був запрошеним експертом в популярний YouTube-блог «Точка G // як заробляють в IT». Відео під назвою «Другий етап експерименту в арбітражі трафіку: відповідаємо на питання і міняємо стратегію» є для перегляду з 4 лютого 2021 року. Михайло поділився досвідом про вибір джерел трафіку для МФО, бюджеті для просування і робочих стратегіях.

Повний випуск, де Михайло Почекай розповідає про методи роботи в ніші Loan можна подивитися нижче.

Премії

FinAwards – це щорічний конкурс, який визначає найкращі фінансові компанії в реалізації продуктів, клієнтських сервісів і сучасних технологій. Саме в FinAwards 2021 брав участь Михайло Почекай в номінації “Керівник маркетингу”. У номінації беруть участь керівники, які відповідають за маркетингові стратегії компаній, які представили успішні проекти в 2020-2021 роках. Нагородження переможців конкурсу відбулось 19 березня 2021 року TaoEvent Hall. Залишити свій голос і вибрати кращого керівника маркетингу можна за посиланням

(cтаном на 22.09.2020)

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОАНЕКСПЕРТ»
Код ЄДРПОУ 43822535
Директор Почекай Михайло Олександрович

    Представительства в других странах

    ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины ГороD - Информационно развлекательный портал Харькова DMCA.com Protection Status