Економте свій час використовуючи сервіс по підбору вигідних позик з мінімальною процентною ставкою. Оформлення займає не більше 15-и хвилин - найшвидша пропозиція на ринку!

Як взяти позику?
1Заповніть коротку анкету

Вкажіть свої реальні дані за якими ми зможемо зв'язатися з Вами

2Оберіть кращу пропозицію

Сервіс знайде для Вас кращі пропозиції з мінімальною процентною ставкою

3Отримайте гроші

Просто оберіть вподобану пропозицію по позиці і заберіть гроші

100 грн
100 грн
15 000 грн
   Натискаючи кнопку продовжити, ви погоджуєтеся з публічною офертою.
   Популярне

   Кредит із поганою кредитною історією

   Не кожна людина має хорошу історію кредитних зобов'язань, тому кредитні компанії пропонують позику на карту з поганою кредитною історією. Послуга надає користувачам моментальну позику на картку без перевірок в Україні з поганою кредитною історією, клієнти отримають потрібну суму грошей і тим самим не переживатимуть по статусу історії. Послуга підійде всім, хто не має ідеальної кредитної історії, і кому терміново знадобилися кошти, а також тим, хто хоче виправити історію кредитів.

   Приклад розрахунку платежів кредиту з поганою кредитною історією

   Сума
   ТермінВідсоткиРазом до повернення
   1 000 грн7 днів149 грн1149 грн
   1 000 грн14 днів249 грн1249 грн
   1 000 грн30 днів399 грн1399 грн
   1 000 грн (перший займ)
   7 - 30 днів0%*1 000 грн

   Вимоги до позичальника

   Повнолітній
   Вже є 18 років? Якщо так, отже все гаразд!
   Громадянин України
   Все що потрібно - бути громадянином України і мати при собі мобільний телефон.
   Карта любого банку
   Visa, MasterCard — підійде абсолютно будь-яка карта, оформлена на вас особисто.

   Що таке кредитна історія

   Беспроцентный займ

   Кредитною історією називають дані про людину, а також інформацію щодо її кредитних зобов’язань. Інформація складається в рейтинг, де зазначено як людина оплачувала кредит, чи допускав боргу або ідеально вносив потрібні суми в строк. Кредитний рейтинг позичальників веде бюро, які займаються лише цією діяльністю.

   Наприклад, якщо позичальник у минулому взагалі не брав кредити, або брав, але не повертав їх, все буде зазначено в його історії з кредитування. Усі фінансові установи як надають дані бюро кредитних історій, і можуть дізнатися у ньому про людину. Завдяки історії по позиках можна переконатися у благонадійності не тільки постійного клієнта, а й потенційного позичальника кредитної компанії, щоб знати, чи варто схвалювати йому заявку на позику чи ні.

   Причини, що псують кредитний рейтинг

   Выгодный займ

   Причин, через які кредитний рейтинг може бути зіпсований може бути кілька:

   • Прострочення кредиту. Якщо позичальник ігнорує фінансову організацію, не сплачує позику і допускає не лише прострочення, а й борги, компанія зможе лише подати на боржника до суду, продати його борг колекторам, а також подати матеріал у кредитний рейтинг.

   • Часте звернення до кредитної компанії. Позичальник може своєчасно вносити кошти за кредит, але часто звертатися до фінансових організацій. Така поведінка може насторожити, адже позичальник може мати великі борги інших кредитних компаніях.

   • Помилка з боку компанії чи бюро. Буває і так, що МФО, банк або саме бюро кредитних історій припустилося помилки в заповненні даних, наприклад внесли до списку боржників однофамільця, який дійсно має борги.

   • Шахрайство. Такий варіант з неідеальним рейтингом за кредитами, може статися в тому випадку, якщо даними людини скористалися шахраї. Досить вкрасти документи або дані і взяти кілька кредитів. Людина дізнається про те, що в нього не ідеальна історія позик і про борги багато часу, а шахраїв вже не знайти.

   Можна побачити, що причин, які можуть зіпсувати кредитний рейтинг, досить багато, тому варто бути уважним, а також ставиться максимально відповідально до оформлення позики.

   Як покращити погану кредитну історію

   Деньги на любые цели

   Щоб покращити погану кредитну історію, варто дотримуватися кількох рекомендацій, а саме:

   • Вчасно вносити оплату. Звичайно, якщо історія зіпсована – це не означає, що вийти зі становища неможливо. Варто постаратися сплатити борги, намагаючись не накопичувати велике прострочення і не допустити судового розгляду або спілкування з колектором.

   • Піти назустріч фінансовій компанії. Варто розуміти, що компанія, яка видала кредит, теж хоче, щоб людина повернула кошти. Звернувшись до компанії, здійснивши мирні переговори, можна отримати більш лояльні умови, щоб швидше сплатити кредит і виправити ситуацію, що склалася.

   • Оформити рефінансування. Кредитні організації пропонують послугу рефінансування, вона дозволяє об’єднати кілька кредитів або маючи одну позику з простроченням і перекредитувати позику на більш лояльних умовах, наприклад, зі зниженою процентною ставкою або кредитними канікулами.

   • Оформити кілька невеликих кредитів та повернути їх. Такий варіант можна використовувати при зверненні до МФО, вони видають мікропозики, які можна повернути навіть за кілька днів. Отримуючи гроші та повертаючи їх своєчасно, можна “перекрити” погану кредитну історію та надалі мати можливість оформити великий кредит без відмови.

   Дані рекомендації дозволяють вирішити питання з неідеальним кредитним рейтингом, наскільки це можливо. Логічно, якщо людина припустилася великих штрафів і має кілька боргів, таке питання буде вирішити складніше.

   Порядок оформлення кредиту за поганої кредитної історії

   Кредит без поручителя

   Для отримання позички з неідеальним рейтингом за кредитами, варто спочатку знайти фінансову компанію, яка запропонує позику без відмови. У сервісі LoanExpert можна знайти ідеальний варіант для кредитування з поганою історією, адже в ньому представлений список кращих організацій країни. Визначившись із сумою та періодом кредитування, можна з легкістю підібрати ідеальний варіант для кредитування. Після того, як компанія обрана, можна розпочинати оформлення кредиту:

   1. Перейти на сайт кредитної організації, пройти реєстрацію та прив’язавши банківську картку для подальшого отримання коштів.

   2. Підібрати потрібну суму та період, на який знадобилися кошти, розрахувати суму в онлайн-калькуляторі.

   3. Подати заявку, в якій відповісти на всі запитання та вказати паспортні дані.

   4. Почекати поки що заявку перевірять і отримати рішення щодо СМС.

   5. Отримати необхідну суму грошей на картку.

   Процедура оформлення позики при поганій історії за кредитами в мікрокредитній компанії не відрізняється нічим від процесу оформлення позики з нормальною історією. Весь процес займає до 15-хвилинного часу, а так як заявку можна подати в онлайн-режимі, то клієнт може звернутися за коштами в кредит у будь-який час.

   Як взяти кредит із поганою історією: поради

   Как выгодно подобрать кредит

   Для отримання грошей у позику з неідеальною історією по кредитах, варто знати кілька порад, які дозволять отримати кошти без відмови:

   • Уважно підібрати кредитну компанію. Не всі кредитні компанії захочуть приймати заявку у людини з неідеальною історією, тому варто підібрати тільки той варіант, який схвалить заявку та не відмовить у видачі позикових коштів.

   • Не приховувати правду. При подачі заявки не варто приховувати від компанії те, що кредитний рейтинг поганий, краще розповісти правду, так організація зрозуміє, що людина чесна і не приховує жодної інформації.

   • Подати заявку до кількох компаній. Для підвищення шансів на схвалення заявки, краще подати документи на розгляд до кількох фінансових організацій. Навіть якщо заявку схвалять у кількох МФО, можна самостійно вибрати більш вигідний варіант.

   Дані поради допоможуть отримати позику з неідеальною історією щодо кредитів та отримати гроші без відмови.

   Частые вопросы

   💳 Де взяти кредит онлайн Кредит із поганою кредитною історією?

   Оформлюючи заявку на Кредит із поганою кредитною історією, ви можете вказати суму позики і термін погашення заборгованості.

   Потрібну суму коштів можна отримати в мікрофінансової компанії: на карту або готівкою на вибір клієнта. Сервіси працюють в онлайн-режимі 24/7, тому анкету можна подати в будь-який час без відвідування компанії.

   💵 Як отримати онлайн займ в компанії Кредит із поганою кредитною історією?

   Щоб оформити Кредит із поганою кредитною історією, необхідно виконати такі дії:

   • Визначити на сайті компанії потрібну суму і термін, на який потрібні кошти;
   • Вказати дані в анкеті, заповнити всі рядки без пропусків;
   • Почекати рішення по анкеті;
   • При позитивній відповіді – отримати гроші на карту або готівкою відразу.

   Процедура займе до 15 хвилин.

   💰 Кредит із поганою кредитною історією - що необхідно для отримання?

   Оформити Кредит із поганою кредитною історією не складно, необхідно:
   Документи підтверджуючі особистість;
   Ідентифікаційний код;
   Активну банківскую карту;
   Бути старше 18-ти років;
   Персональна адреса електронної пошти та номер телефону.

   💸 Що робити, якщо я не встиг погасити кредит вчасно в Кредит із поганою кредитною історією?

   Якщо немає можливості вчасно віддати гроші за користування позикою, можна оформити пролонгацію. Дана послуга допоможе продовжити терміни кредитування, в той час як потрібно буде лише вносити процентну ставку, а тіло позики повернути потім.

   🏦 Хто може оформити кредит онлайн в Кредит із поганою кредитною історією?

   Отримати Кредит із поганою кредитною історією, гроші готівкою або на карту можна будь-якій людині, це:

   • Працюючі без офіційного працевлаштування;
   • Безробітні;
   • Студенти;
   • Люди пенсійного віку;
   • Жінки у декретній відпустці.

   📌 Які компанії дають Кредит із поганою кредитною історією?

   • Экспресс Гроші
   • MyCredit
   • Money4You
   • Moneyveo
   • Rocketmoney

   Як підвищити шанси на схвалення кредиту, якщо маю погану кредитну історію?

   Для підвищення ймовірності отримання позики з неідеальною кредитною історією, варто подати заявку на позику в кілька компаній. Підвищити шанси також допоможе відкритість та чесна вказівка ​​всієї інформації у заявці, а також спробувати виправити кредитну історію, оформивши мікропозику у кількох компаніях.

   Текст написан редакцией сайта.
   Михаил Почекай - CMO ряда МФО Украины, спикер профильных конференций.
   Дмитрий Жуков - приглашённый эксперт в области финансов и трейдинга.

   Добавити відгук

   Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля позначені як*

   pinup
   logo
   ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины ГороD - Информационно развлекательный портал Харькова DMCA.com Protection Status