Економте свій час використовуючи сервіс по підбору вигідних позик з мінімальною процентною ставкою. Оформлення займає не більше 15-и хвилин - найшвидша пропозиція на ринку!

Як взяти позику?
1Заповніть коротку анкету

Вкажіть свої реальні дані за якими ми зможемо зв'язатися з Вами

2Оберіть кращу пропозицію

Сервіс знайде для Вас кращі пропозиції з мінімальною процентною ставкою

3Отримайте гроші

Просто оберіть вподобану пропозицію по позиці і заберіть гроші

100 грн
100 грн
15 000 грн
   Натискаючи кнопку продовжити, ви погоджуєтеся з публічною офертою.
   Популярне

   Споживчий кредит

   Потрапивши в непередбачену ситуацію, коли гроші потрібні якнайшвидше, людина починає шукати варіанти, як вирішити фінансове питання якнайшвидше і без зайвого клопоту. Додаткові кошти можуть знадобитися на такі цілі як покупка нової техніки, ремонт квартири або автомобіля, оплата комунальних послуг або медичного лікування. Причин з яких можуть знадобитися гроші може бути дуже багато, варіантів, де їх можна взяти, теж є достатньо, людині головне самому вирішити, що для нього буде простіше і зручніше.

   Що таке споживчий кредит

   Споживчим кредитом називають позику, яка береться на покупки чи оплату послуг. Такий кредит відрізняється від цільового, тим, що в нього немає конкретної мети і він може використовуватися абсолютно для різних потреб. Сьогодні можна отримати навіть цільовий споживчий кредит, але він відрізнятиметься від звичайного кредиту тим, що матиме вигідніші умови. Найчастіше споживчі кредити можна отримати у мікрокредитних компаніях та ломбардах. Банки рідко надають такі кредити, але все ж таки підтримують тенденцію і можуть мати такі кредитні продукти.

   приклад перерахунку платежів за позикою.

   Сума
   ТермінВідсоткиРазом до повернення
   1 000 грн7 днів149 грн1149 грн
   1 000 грн14 днів249 грн1249 грн
   1 000 грн30 днів399 грн1399 грн
   1 000 грн (перший займ)
   7 - 30 днів0%*1 000 грн

   Вимоги до позичальника

   Повнолітній
   Вже є 18 років? Якщо так, отже все гаразд!
   Громадянин України
   Все що потрібно - бути громадянином України і мати при собі мобільний телефон.
   Карта любого банку
   Visa, MasterCard — підійде абсолютно будь-яка карта, оформлена на вас особисто.

   Види споживчих кредитів

   Фінансова допомога від кращіх надійних МФК

   Сьогодні споживчі кредити можна поділити на кілька видів. Вони відрізнятимуться наявністю мети. Не завжди людина має конкретну мету для кредитування, тому є різновид споживчих позик.

   Персональні

   Такий кредит спрямовано невизначені мети. Наприклад, людині можуть знадобитися гроші до зарплати, вона їх може витратити на оплату комунальних послуг, купівлю продуктів та одягу. Персональними вони називаються тому, що людина самостійно вирішує, як витратити у міру потреби у цьому. Найчастіше кошти надходять на карту та їх витрачають коли вони потрібні, а не на конкретно задумані цілі.

   Цільові кредити

   Такі кредити дозволяють отримати гроші на конкретні покупки чи послуги. Наприклад, людині потрібні гроші на лікування, покупку техніки, меблів чи ремонт автомобіля. Вони мають конкретну мету, тому гроші не можна буде витратити на інші потреби, крім тих, на які їх було взято.

   Особливості споживчих кредитів

   Кошти на будь-які потреби

   Споживчі кредити мають свої особливості, які дозволяють відрізнити їхню відмінність від інших видів кредитування. Справа в тому, що споживчі позики можна дуже просто відрізнити від інших кредитів, подивившись на суму, термін кредитування та інші умови.

   Відсотки по кредиту

   Багато кредитних компаній пропонують новим користувачам дуже привабливі умови. Для людини, яка звернулася вперше до компанії, може бути ставка у розмірі 0,01%, що дуже вигідно і дозволяє не переплачувати зайвого за позикові кошти.

   Термін

   Період кредитування по споживчому кредиту не такий великий, як у банку. Позику можна отримати терміном до 30-ти днів і з можливістю пролонгації. Таким чином, можна взяти гроші на потрібний термін.

   Сума

   Сума кредитування може бути різною від 500 до 50 000 гривень. Кожен може вибрати собі індивідуальну суму, яка потрібна, тому не буде зайвих кредитних коштів або їх нестачі. Позичальник сам може розрахувати, яку суму йому потрібно взяти, щоб вирішити фінансові питання.

   Строк розгляду заявки

   Процес оформлення кредиту відбувається швидко. Людина заповнює заявку приблизно за 10 хвилин, її розгляд відбувається швидко. На перевірку заявки йде до 10 хвилин, іноді і швидше. У сумі процедура оформлення займає до 15 хвилин, що дуже швидко.

   Підтвердження доходу

   Якщо брати кредит у МФО чи ​​ломбарді, то підтвердження доходу не потрібно. Якщо оформляти споживчий кредит у банку, можуть вимагати довідку про доходи чи з місця роботи. Який варіант буде зручний людині, такою вона може вибрати.

   Тип застави

   Заставу приймають не всі компанії, але якщо позичальник бажає надати забезпечення для отримання кредиту, то може звернутися до деяких МФО, банків і ломбардів. Сьогодні кожен може отримати споживчий кредит із заставою або без нього за власним бажанням, обравши умови індивідуально.

   Особливі умови

   Основною умовою, яка може бути особливою – це наявність банківської картки. Не всі видають кредити готівкою, тому важливо уточнювати перед оформленням, які є способи отримання кредиту, щоби надалі не мати незручностей.

   Переваги споживчого кредитування

   Оформити позику онлайн на сайті

   На сьогоднішній день споживчі кредити дійсно зручні тим, що позичальнику не потрібно говорити кредитній організації на яку мету він хоче його оформити, крім того, людина може взяти позику на будь-які цілі або покупки, не звітуючи також за витрачені кошти. Це може бути купівля туру, що горить, святкування заходу або просто гроші до зарплати. Це справді швидкий і сучасний спосіб вирішити будь-яке фінансове питання легко, без зайвих документів та суєти.

   Де вигідно взяти кредит на споживчі потреби

   Вигідні позики онлайн та готівкою Україна

   Способів отримати додаткові гроші може бути багато, наприклад:

   • Продати непотрібні речі. Непотрібних речей може бути багато, але у когось їх взагалі може не бути, тому такий варіант підійде тим, у кого є справді вартісні речі (популярний смартфон, хороша техніка або брендовий одяг).
   • Позичити гроші у рідних. На такий крок вирішується не багато, адже українці знають, що зараз важке фінансове становище у кожної другої людини, тому у друзів чи рідних гроші мало хто хоче позичати.
   • Взяти кредит у банку. Кредит у банку теж добре, але ж він розрахований тільки на великі придбання, такі як покупка автомобіля або нерухомості, тому споживчі цілі він зовсім не годиться. Навіть якщо банк і дозволить оформити такий кредит, то позичальнику доведеться зібрати чимало документації, відвідати кілька разів офіс установи, принести заставу та запросити на додачу поручителя.
   • Оформити споживчий кредит онлайн. Такий сучасний спосіб отримати гроші сьогодні має велику популярність серед багатьох українців, адже тут позичальник зможе отримати гроші навіть не відвідуючи кредитну організацію, просто сидячи вдома через Інтернет.

   Звичайно, кожна людина може вибрати для себе найкращий варіант зі всіх можливих, але варто розуміти, що споживчий кредит стоїть першим у рейтингу як найшвидший і найвигідніший з усіх варіантів.

   На яких умовах видають споживчі кредити

   Гроші під мінімальний відсоток

   Однією із найпопулярніших організацій, яка допомагає підібрати найкращі МФО в Україні, є сервіс LoanExpert. Тут кожен позичальник зможе оформити кредит:

   • у розмірі до 50 000 гривень;
   • за 15 хвилин;
   • терміном до 30-ти днів із пролонгацією.

   Отримати гроші можна навіть не виходячи із дому на карту банку. Такі умови дають змогу отримати потрібну суму на будь-які потреби. Людина може вибрати в сервісі потрібну компанію, подати заявку та отримати вигідний кредит.

   Вимоги до потенційних позичальників

   Гроші онлайн в будь-яку годину дня та ночі

   При оформленні такого кредиту від позичальника потрібно:

   • код платника податків;
   • паспорт громадянина України;
   • картка будь-якого українського банку.

   Крім цього, користувачеві має бути від 18 до 65 років. У сервісі можна оформити споживчий кредит без поручителів і без довідок, тут ніхто не вимагатиме від позичальника документів з місця роботи або довідки про доходи, а про застави і поручителів і не може йтися. Через те, що в сервісі LoanExpert до всіх позичальників ставляться з розумінням та лояльно, понад 90% усіх користувачів отримують миттєве схвалення кредиту.

   Як оформити швидкий споживчий кредит

   Кредит під 0 відсотків

   Оформити споживчий кредит онлайн досить просто, адже позичальнику достатньо буде пройти лише кілька простих кроків, а саме:

   1. увійти на сайт кредитного сервісу та вибрати потрібну суму для кредиту, а далі одразу ж заповнити просту анкету із зазначенням даних;
   2. далі інформацію з анкети перевірять працівники сервісу, це все займе лише кілька хвилин;
   3. після перевірки даних, позичальник відразу ж отримає рішення щодо кредиту та потрібна йому суму відразу ж надійде на його банківську картку.

   Оформити такий кредит буде досить просто, все оформлення займе не більше 15 хвилин, а те, що позичальнику не доведеться відвідувати офіс сервісу – дуже зручно. Варто повідомити, що такий сервіс працює цілодобово, тому кожен позичальник зможе оформити кредит у будь-який час дня та ночі, коли йому знадобляться гроші.

   Як погасити оформлений кредит готівкою

   Отримати гроші на довгий період

   Оформлення кредиту відбувається легко, оплата ще простіше. Сьогодні кредитні компанії пропонують багато варіантів оплати. Якщо людина хоче оплатити кредит готівкою, вона може скористатися такими варіантами погашення як:

   • на касі банку;
   • через термінал самообслуговування.

   Якщо ж захоче сплатити безготівковим платежем, може скористатися:

   • особистих кабінетів сервісу;
   • інтернет-банкінг;
   • платіжною системою.

   Вибір очевидно великий, тому кожен може вибрати зручний варіант оплати.

   Відгуки наших клієнтів

   Онлайн позика на картку

   Сергій про кредит від lovilave

   Спершу хотів би уточнити, що брав гроші місяць тому. Вчора вже оплатив кредит і можу залишити відгук. Така компанія допоможе тим, кому потрібні гроші швидко та терміново. Мені особисто сподобалося, що на картку отримати можна, але напевно функції, щоб на касі отримувати у них немає, напевно не всім підійде таке. Відсотки дуже вигідні, я заплатив копійки за те, що місяць користувався грошима.

   Антоніна про кредит від Кредит Про

   Обслуговування хороше, гроші справді прийшли швидко. Кредит вийшов не такий дорогий, як я думала, вийшло, що не переплатила. Буду при необхідності звертатися ще!

   Юрій про кредит від Зе Кредит

   Звертався в сервіс Зе Кредит 2 рази і все нормально. Скажу більше, що гроші прийшли мені за 10 хвилин, а не 15! Мені такий варіант підходить, швидко подав заявку і ось уже на карткові гроші. Відсотки за кредитом також адекватні.

   Частые вопросы

   💳 Де взяти кредит онлайн Споживчий кредит?

   Оформлюючи заявку на Споживчий кредит, ви можете вказати суму позики і термін погашення заборгованості.

   Потрібну суму коштів можна отримати в мікрофінансової компанії: на карту або готівкою на вибір клієнта. Сервіси працюють в онлайн-режимі 24/7, тому анкету можна подати в будь-який час без відвідування компанії.

   💵 Як отримати онлайн займ в компанії Споживчий кредит?

   Щоб оформити Споживчий кредит, необхідно виконати такі дії:

   • Визначити на сайті компанії потрібну суму і термін, на який потрібні кошти;
   • Вказати дані в анкеті, заповнити всі рядки без пропусків;
   • Почекати рішення по анкеті;
   • При позитивній відповіді – отримати гроші на карту або готівкою відразу.

   Процедура займе до 15 хвилин.

   💰 Споживчий кредит - що необхідно для отримання?

   Оформити Споживчий кредит не складно, необхідно:
   Документи підтверджуючі особистість;
   Ідентифікаційний код;
   Активну банківскую карту;
   Бути старше 18-ти років;
   Персональна адреса електронної пошти та номер телефону.

   💸 Що робити, якщо я не встиг погасити кредит вчасно в Споживчий кредит?

   Якщо немає можливості вчасно віддати гроші за користування позикою, можна оформити пролонгацію. Дана послуга допоможе продовжити терміни кредитування, в той час як потрібно буде лише вносити процентну ставку, а тіло позики повернути потім.

   🏦 Хто може оформити кредит онлайн в Споживчий кредит?

   Отримати Споживчий кредит, гроші готівкою або на карту можна будь-якій людині, це:

   • Працюючі без офіційного працевлаштування;
   • Безробітні;
   • Студенти;
   • Люди пенсійного віку;
   • Жінки у декретній відпустці.

   Текст написан редакцией сайта.
   Михаил Почекай - CMO ряда МФО Украины, спикер профильных конференций.
   Дмитрий Жуков - приглашённый эксперт в области финансов и трейдинга.

   Добавити відгук

   Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля позначені як*

   pinup
   logo
   ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины ГороD - Информационно развлекательный портал Харькова DMCA.com Protection Status