«Мінфін» та Dragon Capital запускають програму для інвестування Multi Invest

Розробники порталу про фінанси «Мінфін» у співпраці з компанією Dragon Capital готують запускати програму Multi Invest. Запуск програми заплановано на перші місяці 2022 року. Користувачі мають можливість вкладати у біржові фонди, акції зарубіжних організацій, облігації та криптовалюти.

Колаборація для створення Multi Invest

Для створення програми для інвестування Multi Invest об’єдналися портал «Мінфін» та організація Dragon Capital. Вони мають багаторічний досвід роботи з інвестуваннями, тому вирішили створити абсолютно новий продукт на українському ринку.

Про «Мінфін»

minfin.com.ua – це сайт для інвесторів, який пише для всіх, хто хоче інвестувати фінанси, отримувати прибуток, а також вміти витрачати. Він публікує матеріал про те, як вибирати інструменти для інвестування, оцінювати ризики та правильно розрахувати доходи.

“Мінфін” – власність фінтех-компанії Treeum, власником пакету акцій якої є організація Драгон Капітал.

Про Dragon Capital

Dragon Capital – найбільша українська інвестиційна організація. Компанія здійснює широкий список брокерських та інвестиційних послуг. Крім цього, організація займається брокерськими операціями з акціями та борговими інструментами. Організація має понад 20 років досвіду з прямих інвестицій, тому вона разом з «Мінфін» і вирішила створити Мульті Інвест.

Особливості Мульті Інвест

Облигации внутреннего государственного займа

Основною особливістю програми Мульті Інвест є простота. Програма спочатку має ідею доступності інвестування для кожного користувача. Для використання програми не потрібно бути досвідченим трейдером, вивчати інвестування або розумітися на торгових терміналах.

Інтерфейс програми на телефоні настільки простий, що інвестувати зможуть усі. У Мульті Інвесті планується об’єднання всіх видів інвестування, якими можна керувати з телефону.

Облігації внутрішньої державної позики

При опитуванні, яке робив «Мінфін», третина користувачів порталу вказала, що хотіла б інвестувати в ОВДП, але не знає як. Крім цього, кожен 10-й не інвестує у держпапери, адже брокери ставлять високу стартову суму. У додатку Мульті Інвест можна буде починати з інвестицій від 1000 гривень.

Співвласник Treeum – Костянтин Вайсман – стверджує, що інвестування – це чи не єдиний варіант не втрачати кошти у сучасному світі. Він каже, що якщо раніше ставка за депозитом була високою, то зараз у гривні вони близько 8,6% та ледве перекривають інфляцію в 11%. Все це змушує шукати інші способи для інвестування та розширення своїх інвестиційних інструментів.

Рейтинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + sixteen =


pinup
logo
insta fb youtube tg pinterest viber
DMCA.com Protection Status