Ломбарди

10 порад, як заощадити гроші на Новорічні свята

Готуючись до новорічних свят, багато людей починають купувати продукти та подарунки, роблячи це імпульсивно і аби більше. Магазини не втрачають пильності, пропонуючи клієнтам великі знижки, покупці [...]

Вартість та процедура оформлення водійських прав у 2022 році

Все більше людей їздять на автомобілях, адже це зручний, швидкий та безпечний транспорт пересування. Щоб стати до лав водіїв, людина має пройти навчання, яке складається з теоретичного та практичного [...]

Яка справжня вартість купюри у тисячу доларів

Іноді номінальна вартість грошей відрізняється в рази від реальної. Наприклад, маючи купюру в тисячу доларів, можна продати її набагато більше від самого номіналу. До купюр, які можна продати дорожче, [...]

Як оформити ID-карту та скільки це коштує

Сучасні технології постійно спрощують життя людини. Сьогодні з'явилася можливість замінити свій паспорт старого зразка на ID-картку та отримати один документ із біометричними даними. Що являє собою [...]

У яких ситуаціях можна оскаржити заповіт

Дуже часто нерухомість стає предметом суперечки між спадкоємцями та тими, хто не отримав права на власність. Сьогодні можна побачити, що понад 60% заперечень подають найближчі родичі, на думку яких [...]

5 кращих вживаних автомобілів за 10 000 євро

Ціновий діапазон автомобілів не обмежений нічим, кожен може вибрати на свій смак. Багато хто вибирає дорожче, щоб автомобіль був останньої моделі, на бензині та з дорогими складовими, але є й ті, хто [...]

Робота в Нідерландах для українців

Нідерланди є тією країною, яка має дуже хорошу економіку та розвиток загалом, багато українців через це хочуть працювати саме в цій країні. Окрім того, що тут хороші зарплати, тут дуже комфортні умови [...]

Пенсійна реформа у 2022 році – останні новини

Пенсійна реформа - це реформа, яка має скорочення дефіциту державного Пенсійного фонду України. Уряд планує врівноважити кількість працюючих громадян із пенсіонерами для того, щоб другі отримували вип [...]

Безкоштовний проїзд у громадському транспорті: хто має право

Отримуючи невелику зарплату та пенсію, багато людей виборюють соціальну допомогу, отримання додаткових коштів, а також на право користуватися громадським транспортом без оплати. Давно всі знають, що ї [...]

Список ломбардів України

Ломбарди – це фінансові організації, які працюють офіційно, їхня діяльність регламентується у Законі України про фінансові послуги, тому всі ломбарди внесені до списку реєстру державних фінансових уст [...]

Сьогодні ломбарди мають велику популярність в Україні. Вони відкривають цілі мережі, безліч відділень та напрямків роботи. Саме ломбарди дають змогу отримати кредит під заставу. Їхні клієнти можуть отримати кошти на позику і вирішити фінансове питання. Дізнавшись про поняття ломбард, а також про специфіку їх діяльності, можна буде знати напевно, чому ці сервіси такі популярні.

Що таке ломбард

Ломбард – це спеціалізований кредитний сервіс, який пропонує клієнтам мікропозики на короткий термін. Кредит у ломбарді можна отримати лише через заставне майно.

Залежно від виду діяльності ломбарду, клієнт має можливість надати у вигляді застави різне майно та отримати позику після його оцінки.

Специфіка діяльності ломбардів

Ломбарди спеціалізуються на тому, що пропонують кредити в обмін на заставне майно. Залежно від спеціалізації установи, клієнт може надати той чи інший предмет застави. За кілька хвилин працівник ломбарду перевіряє річ та оцінює її. Якщо сума оцінки підійде позичальнику, він погодиться на оформлення кредиту та отримати суми в обмін на забезпечення. Ломбард у свою чергу братиме проценти за надану суму, а у разі невиплати позики, клієнт не отримає заставу назад.

Основною специфікою роботи установ є те, що вони приймають заставу і виплачують кредит за його оцінкою. Інші кредитні організації не приймають забезпечення або роблять це у випадку, коли видається іпотека або автокредит. Тоді запорукою є нерухомість, або машина.

Види ломбардів

Сьогодні вид ломбарду визначається залежно від того, який тип заставного майна він набуває. Розглянувши нижче усі види ломбардів, можна побачити, що вони класифікуються на різних типах заставного майна. Варто також уточнити, що ломбарди можуть бути змішаних видів, наприклад, приймаючи ювелірні вироби та техніку.

За технікою

Цей вид є одним із найпопулярніших, адже більшість людей приносить під заставу саме техніку. Зазвичай ломбард може видати позику на суму до 50% вартості техніки. Все залежатиме від її виду, справності та наявності заводської упаковки.

Ювелірні

Сюди приносять різні прикраси та зливки. Варто розуміти, що компанія може обмежуватися прийомом золотих виробів, срібних або платинових. Зазвичай компанія попереджає, які прикраси та проби вона приймає.

Антикварні

Тут відбувається прийом монет, статуеток, торшерів, годинників та інших речей, які вважаються антикварними. Їхню оцінку робить фахівець, який зможе відрізнити справді антикварну річ, він старою.

По годинах

Такі ломбарди найчастіше приймають нові моделі брендових годинників, які мають цінність, популярність та ексклюзивність. У таких сервісах вимагають, щоб годинник був в оригінальній упаковці або з оригінальними елементами.

Автомобільні

Тут як заставу служать автомобілі. Вони можуть бути як новими, і з вторинного ринку. Автомобіль оцінюється також як і інше забезпечення, а потім вилучається і ставиться на майданчик, що охороняється.

Інвентарні

Сюди входять не лише робочі інструменти, а й спортивне та фермерське обладнання. Така застава має бути в хорошому стані та практично новим, щоб отримати за неї хорошу суму.

Відмінність ломбардів від комісійних магазинів

Комісійні магазини часто переконують користувачів у тому, що вони є ломбардами, але це не так. Відмінності є і вони будуть помітні для кожного, хто вивчить матеріал нижче.

Основними відмінностями комісійних магазинів від ломбардів є те, що:

 • комісійні магазини не мають права видавати кредити;
 • магазин може працювати цілодобово, а ломбард лише за графіком;
 • у комісійному немає гарантії того, що товар зможуть повернути, а в ломбарді чекатимуть доки позичальник виплатить кредит;
 • при укладанні кредитного договору в ломбарді, клієнт отримує сам договір та заставний квиток, чого немає у комісійному магазині;
 • ломбард працює офіційно, тому він є в реєстрі, має дозвіл на видачу позик та інші права, яких немає у комісійних магазинів, що надаються ломбардами.

Відмінностей між цими установами дуже багато. Знаючи всі відмінності, тепер кожен знатиме про те, як швидко розрізнити справжній ломбард від магазину.

Переваги ломбардів

Структури як ломбард дуже популярні, адже вони мають чимало переваг. Кожен хто звернеться до компанії, зможе отримати такі переваги як:

 • миттєвий кредит протягом кількох годин, що дозволяє очікувати рішення довго, а отримати необхідну суму відразу після оцінки застави;
 • мінімум вимог, адже зазвичай достатньо мати паспорт та саме забезпечення;
 • великий вибір варіантів заставних цінностей, людина може вибрати, надати їй техніку чи антикваріат;
 • індивідуальна сума та процентна ставка за кредитом, адже кожен предмет оцінюється особисто експертом.

Такі переваги показують, що ломбарди пропонують привабливі умови та індивідуальне обслуговування своїх клієнтів.

Топ 10 ломбардів, кому довіряють

В Україні працює безліч ломбардів, але серед них є найкращі представники, яким довіряють тисячі громадян. Серед найкращих ломбардів варто виділити:

 1. ВАШ ЛОМБАРД. На ринку з 2013 року, надає послуги з кредитування під заставу: золота, транспорту та техніки. Має вигідні умови та привабливі тарифи.
 2. Ломбард Кредитор. Компанія прийме заставу у вигляді автомобіля, антикваріату, гаджетів, при цьому не вимагатиме багато документів, пропонуючи лише найвигідніші тарифи.
 3. Ломбард Капітал. Компанія на ринку більше 13-ти років, приймає таке майно як годинник, коштовності, метали та діаманти. Клієнти зможуть отримати мінімальну ставку та швидке обслуговування.
 4. Ломбард Благо. Один із найвідоміших сервісів у країні. Він має велику кількість постійних клієнтів, а позика пропонує під заставу техніки, золота та срібла.
 5. Скарбниця. Сервіс на ринку понад 24 роки, тому має постійних клієнтів та сучасні пропозиції. Так, у компанії можна подати заставу у вигляді ювелірних прикрас, техніки та навіть криптовалюти.
 6. Ломбард Каштан 2000. Компанія працює на ринку довго, а також показала свої пропозиції, високу оцінку майна та привабливі умови кредитування.
 7. Ломбард Перший. Працює з 2018 року, пропонує клієнтам взяти кредит під заставу золота, срібла, електроніки та кухонної техніки. Сервіс пропонує клієнтам вигідну ставку та мінімум вимог.
 8. Ломбард Партнер. Ломбард приймає у вигляді застави золоті та срібні прикраси. Компанія має вигідні умови та регулярно пропонує бонуси.
 9. Найкращий ломбард. Назва говорить сама за себе, адже сервіс пропонує вигідні кредити під заставу антикваріату, електроніки, золота та побутової техніки.
 10. Ломбард Золотий. Це ювелірна мережа, яка приймає заставу у вигляді цінних металів як золото та срібло. Клієнти можуть навіть здійснити онлайн оцінку забезпечення на сайті сервісу.

Всі перелічені ломбарди популярні, вони мають тільки кращі оцінки та відгуки від клієнтів. Компанії пропонують вигідні тарифи, низьку ставку та прозорі умови кредитування.

insta fb youtube tg pinterest viber
DMCA.com Protection Status