Промокод - что это

Що таке промокод та в чому його вигода

Багато торгових точок мають маркетингові пропозиції для своїх клієнтів. Магазини пропонують користувачам акції, різні бонуси та промокоди. Такі пропозиції дозволяють покупцям отримувати знижки та купувати товари вигідніше. Одним із варіантів залучення клієнтів є промокоди. Вивчивши як їх використовувати та де їх брати, можна заощадити багато коштів на покупках.

Що таке промокод

Промокод – це маркетинговий хід, який використовують у багато магазинів. Сам промокод має структуру, що складається з цифр і літер різної величини. Він має унікальний код і може використовуватися або у певний проміжок часу, або певну кількість разів. Промокод може надати знижку, нарахування бонусів, подарунки чи кешбек.

Найчастіше промокоди можуть отримати постійні користувачі або клієнти, які зробили певну кількість покупок.

Де і як отримати промокод

Промокод можна отримати під час реєстрації в різних інтернет-магазинах. Іноді код можна отримати на день народження або свято, якщо під час реєстрації користувач вказує дату народження. Деякі магазини пропонують такі бонуси навіть якщо день народження у дитини покупця, що дуже приваблює.

Сьогодні отримати промокод можна такими способами як:

 • підписатися на розсилку в інтернет-магазині, де на електронну пошту або в соціальні мережі надходитимуть повідомлення про акції та вигідні пропозиції;

 • отримати промокод просто на офіційному сайті магазину, в окремому спеціальному розділі;

 • отримати промокод у соціальних мережах через сториз або позначку магазину.

Способів отримання промо коду дуже багато, головне уважно читати пропозиції від магазинів та сповіщення в соціальних мережах.

Як використовувати промокоди

Щоб використати промокод, покупцеві потрібно пройти кілька основних етапів:

 1. відкрити повідомлення з розсилки або ж у розділі на сайті магазину та прочитати умови того, за яких умов надаватиметься знижка та на які товари діятиме промокод;

 2. вибрати бажаний товар, помістити у кошик;

 3. ввести промокод у потрібне поле та побачити, що сума покупки знизилася або додалися бонуси на спеціальний рахунок;

 4. оформити замовлення та придбати товар з вигідною пропозицією.

Завдяки промокоду можна заощадити на покупці або отримати бонуси.

Поради щодо застосування промокодів

В чем польза промокода

 • Заощаджувати потрібно правильно, тому важливо знати кілька порад щодо застосування промокодів:

 • використовувати промокод якнайшвидше, адже термін його дії може бути кілька днів або навіть кілька годин;

 • уважно вивчати умови щодо отримання акцій та промокодів, іноді дрібним шрифтом вказують важливі деталі;

 • вказувати промо-код без помилок, адже якщо це зробити, то знижка може не подіяти і покупець заплатить повну вартість товару.

Всі перелічені вище поради допоможуть застосувати промокоди правильно і отримати економію по максимуму.

Немає промокоду та грошей: поради

Якщо жоден магазин не надає промокод навіть за передплату, а грошей на покупку не вистачає, можна скористатися мікрокредитом. Сьогодні мікрофінансові компанії пропонують позики на картку лише за 15 хвилин. Користувачеві достатньо заповнити заявку та за кілька хвилин отримати потрібну суму на картку.

Підібрати ідеальний варіант для кредиту допоможе LoanExpert, це сервіс пропонує великий список найкращих кредитних організацій із вигідними умовами та низькими відсотками. У МФО можна оформити позику від 0%, а також отримати вигідні пропозиції та брати участь в акціях, що дозволить не переплачувати.

Висновки

Промокод – це відмінний маркетинговий хід, який приваблює покупців, а для покупців створює умови для здійснення вигідних покупок. Маючи промокод, можна заощадити на покупці та отримати привабливі умови. Вміючи знайти вигідні промокоди, а також використовувати їх, покупець зможе не витратити зайвих коштів та отримати вигоду.

Рейтинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 3 =


pinup
logo
insta fb youtube tg pinterest viber
DMCA.com Protection Status