Банковская проверка по кредиту

Як пройти банківську перевірку

Оформляючи кредит, людині потрібно надати документи, і навіть інформацію себе. Говорячи про довгострокову позику на велику суму, клієнту потрібно надати велику кількість паперів. Якщо ж розглядати споживчий кредит, його можна оформити з мінімальним набором документів і отримати досить швидко.

Оформляючи будь-який кредит, позичальник може навіть не підозрювати, що банк проводить дуже ретельну перевірку, де ризик отримати відмову збільшується. Справа в тому, що багато банків хочуть самі перевірити інформацію про позичальника, щоб переконатися, що він зможе своєчасно повертати кредит і не допустити прострочення.

Що перевіряють банки

Сьогодні кредитні компанії перевіряють багато інформації про клієнтів. Відсоток схвалень знизився, адже багато позичальників просто не підходять під суворі вимоги банків та отримують відмови. Якщо ж знати наперед, яку інформацію перевіряють банки перед видачею кредиту, можна отримати більше шансів на схвалення.

Особисті дані

Сюди входять не паспортні дані, а наявність судимостей, можливих штрафів або адміністративних порушень. Якщо людина мала судимість або штрафи, то кредитор може відмовити в позиці, спираючись на те, що користувач може бути безвідповідальним і допускати прострочення. Крім цього, багато банків звертають увагу, чи перебувати у шлюбі, чи має сім’ю чи дітей. Якщо так, то банк розумітиме, що клієнт стабільний, має роботу та заробіток, тому зможе виплатити і кредит.

Заставне майно

Вимагаючи у клієнта довідку про доходи, банк може почати вивчати заставне майно. Саме застава покаже, чи є гарантії, що клієнт поверне кредит. Запорукою може бути нерухомість, автомобіль і навіть активи. Зазвичай застава може знадобитися для оформлення великого кредиту на тривалий термін, але трапляються випадки, коли банк вимагає заставу навіть на мінімальну споживчу позику.

Кредитну історію

Обов’язковим етапом при оформленні кредиту є перевірка кредитної історії. По історії можна перевірити, чи брала людина позики раніше, чи допускав прострочення або ж вносив все за терміном і своєчасно. Саме кредитна історія стає вирішальною під час видачі позики, адже вона показує, наскільки відповідально позичальник ставитися до кредитування.

Декілька порад як пройти банківську перевірку

Проходячи банківську перевірку, важливо бути чесним та не приховувати дані про себе. У будь-якому випадку банк дізнається про всю інформацію, тому чесність точно не зменшить шанси на схвалення. Основними рекомендаціями щодо того, як пройти банківську перевірку, є:

Оформить кредит без проверок

  • не перебільшувати свою заробітну плату чи фінансовий стан;

  • не приховувати про минулі або можливі борги або прострочення;

  • мати презентабельний вигляд, адже співробітники банку звертають на це увагу також;

  • поводитись спокійно і без хвилювання.

Рішення буде прийнято залежно від того, як людина себе уявляє і поводитиметься. Будучи щирим, позичальник може отримати схвалення і кредит.

Де оформити кредит без зайвих перевірок

Якщо гроші знадобилися терміново та без зайвих перевірок, то позику можна оформити у мікрокредитній компанії. У МФО пропонують гроші на карту протягом 15 хвилин, користувачеві варто лише заповнити коротку анкету та отримати потрібну суму коштів. Кредит можна оформити будь-якої доби, а найголовніше для його отримання знадобиться лише бути повнолітнім і мати паспорт з кодом ІПН.

Щоб оформити кредит без перевірок та відмов, можна одразу звернутися до LoanExpert. Це сервіс, який пропонує великий список найкращих організацій, де можна подати заявку та отримати схвалення з ймовірністю понад 90%.

Висновки

Подаючи заявку на кредит, важливо пам’ятати, що це насамперед відповідальність. Важливо не тільки не приховувати інформацію про себе, але й розрахувати свої фінансові можливості так, щоб позику можна було сплатити без прострочень та боргів. Подавши правильні дані про себе, а також вказавши інформацію, можна підвищити шанси на схвалення та оформити кредит.

Рейтинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 8 =


pinup
logo
insta fb youtube tg pinterest viber
DMCA.com Protection Status