Взять кредит на чужой паспорт

Чи можна взяти кредит на чужий паспорт

У новинах часто можна почути, що шахраї взяли позику на чужий паспорт. Справді, таке може статися, тому важливо знати, як уникнути подібних ситуацій та не потрапити до рук шахраїв. У даному матеріалі будуть розглянуті способи, які застосовують шахраї, а також поради, як убезпечити себе і не потрапити на хитрощі злодіїв.

Специфіка видачі кредитів

Кредитування у будь-якій фінансовій установі відбувається шляхом надання документів позичальника. Структура перевіряє документи, а потім вирішує, чи видавати людині позику чи ні. Якщо клієнт має хорошу кредитну історію, у нього все гаразд із документами, а також він має можливість виплачувати кредит, то йому видають потрібну суму у позику.

Сьогодні популярні онлайн-кредити. Вони мають велику кількість переваг, наприклад, швидке оформлення, мінімум вимог і можливість отримати кошти на карту. Є недоліки, серед них те, що кредитор не бачить позичальника, тому його паспортні дані може вказати шахрай.

Які способи застосовують зловмисники для крадіжки документів

Шахраї мають велику кількість способів крадіжки документів або даних. Кредитні організації також намагаються зберегти безпеку клієнтів, вимагаючи фотографію з паспортом у руках, але багато шахраїв професійно використовують фоторедактори і можуть створити будь-яке фото, яке не відрізниш із оригіналом. Знаючи можливі варіанти крадіжки, можна захистити себе та не допустити цього. Розглянувши найпопулярніші способи, які застосовують зловмисники, можна уникнути такої ситуації.

Фішингові сайти

Заходячи на шкідливий сайт, людина може залишити свої дані. Інформація може знадобитися для реєстрації, заповнення анкети або оплати послуг. Шахраї можуть використовувати інформацію для оформлення кредиту, в той час, як людина навіть не підозрюватиме про це.

Віруси

В Інтернеті можна завантажувати різні програми, ігри або програми, які можуть містити в собі шкідливий код, який і вкраде паспортні дані з комп’ютера. Така система дуже складна на практиці, але все ж таки користується популярністю у шахраїв. Заходячи на неперевірений сайт або завантажуючи файли, можна просто завантажити програму або вірус, який краде інформацію.

Застосунки

Технології не стоять на місці, тому сьогодні шахраї можуть створювати програми на телефон, які може завантажити будь-який користувач. Мобільні програми можуть красти інформацію про жертву, а кіберзлочинці у свою чергу – використовувати її для оформлення кредитів.

Поради щодо захисту даних

Розглянувши можливі варіанти того, як зловмисники крадуть дані, важливо знати, як убезпечити себе та уникнути злому та крадіжки. Основними порадами щодо захисту своїх даних є такі:
Где взять кредит

  • не залишати паспорт у відкритому доступі, зберігати його у безпечному місці та не передавати чужим людям;

  • регулярно перевіряти кредитну історію; це можна зробити безкоштовно;

  • при втраті паспорта, моментально звернутися до поліції та залишити заяву;

  • не надавати особисту інформацію на неперевірених сайтах;

  • перевіряти самостійно безпеку сайту, наприклад переконатися, що посилання сайту починається з https, а не з http, де буква S позначає захист.

Наведені вище поради допоможуть захистити особисті дані і не допустити їх крадіжки. Якщо використовувати інтернет-ресурси безпечно, а також не показувати чужим людям свій паспорт, можна захистити себе від крадіжки та оформлення небажаного кредиту.

Де безпечно взяти кредит

Якщо потрібно кредит терміново, але є страх, що особисті дані можуть використовувати повторно, можна звернутися в перевірену кредитну організацію і оформити кредит без страху. Звертаючись до сервісу LoanExpert, можна підібрати ідеального перевіреного кредитора, який запропонує прозорі умови та надійний захист особистих даних. Вибравши МФО, клієнт зможе оформити позику на карту протягом 15 хвилин без страху втрати даних.

Висновки

Можливі зломи чи крадіжка даних – це не привід не заходити в інтернет або не завантажувати програми. Важливо лише ставитися до цього обережно, перевіряючи сайти, а також аналізуючи всі дії в Мережі. Якщо поводитись уважно та обережно, то крадіжки, зломи чи оформлення кредитів без відома не будуть можливі.

Рейтинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + two =


pinup
logo
insta fb youtube tg pinterest viber
DMCA.com Protection Status